‘’Të uron mami Myfareti’’, kështu e thërret Stefi Priftin këngëtarja Myfarete Laze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:44 23-06-2016 ‘’Të uron mami Myfareti’’, kështu e thërret Stefi Priftin këngëtarja Myfarete Laze

‘’Të uron mami Myfareti’’, kështu e thërret këngëtarja Myfarete Laze Stefi Priftin dhe e uron për ditëlindje me një foto të hershme ku janë Stefi dhe Endri Prifti, vetë këngëtarja Tinka Kurti, Kastriot Tusha etj.

‘’Edhe 100 e sa të duash vite të mbushura me shëndet, lumturi e Suksese Stefi të uron mami Myfareti’’, i shkruan këngëtarja me plot humor.

Ndërsa Stefi ia kthen: ''Shumë faleminderit Myfarete Laze. Kjo është një foto emblematike... një kujtim i paharruar.''

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14880394935608
array(1) { ["section"]=> string(83) "te-uron-mami-myfareti-keshtu-e-therret-stefi-priftin-kengetarja-myfarete-laze-44350" }