Tea i jep fund lojërave me meshkujt, momente pasionante me Fisnikun në BBA

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:43 05-05-2015 Tea i jep fund lojërave me meshkujt, momente pasionante me Fisnikun në BBA

Tea është vajza e momentit në shtëpinë e Big Brother Albania 8 për shkak të afrimitetit me Veselin dhe Fisnikun.

Tea i ka dhënë fund dyshimeve për mashkullin që e ka goditur më shumë dhe ka shkëmbyer puthje natën e kaluar me Fisnikun. Çifti vendosën që ta mbajnë sekret mes tyre lidhjen dhe banorëve të tjerë t’u tregojnë pasi të dalin nga shtëpia.

Por, Tea e pati bërë ndarjen midis Fisnikut dhe Veselit edhe pak më parë në një bisedë me Albën, të cilës iu shpreh se Veseli nuk i intereson, ndërsa për Fisnikun ka një afeksion të veçantë të cilin nuk dëshiron që ta quajë miqësi, pasi janë pak dy muaj për të bërë një vlerësim të tillë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.37826800346375
array(1) { ["section"]=> string(79) "tea-i-jep-fund-lojerave-me-meshkujt-momente-pasionante-me-fisnikun-ne-bba-10446" }