'Teatri', Kumbaro REFUZON Parlamentin, NUK do të marrë pjesë në seancën dëgjimore (LETRA drejtuar Vokshit)

Publikuar tek: kulture-art, më 12:48 24-06-2018 'Teatri', Kumbaro REFUZON Parlamentin, NUK do të marrë pjesë në seancën dëgjimore (LETRA drejtuar Vokshit) Mirela Kumbaro, ministre e Kultures

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro nuk do të marrë pjesë në seancën dëgjimore që parashikohej të mbahej ditën e nesërme.

Si argument për këtë vendim, Kumbaro ka dhënë axhendën e ngjeshur që ka. Ministrja e Kulturës ka njoftuar nëpërmjet një letre zyrtare drejtuar kryetares së Komisionit të Medias, Albana Vokshi, ku e ka lajmëruar se nuk do të paraqitet nesër në Komisionin Parlamentar të Kulturës, për një seancë dëgjimore.

Sakaq, ka reaguar menjëherë Partia Demokratike, duke e quajtur aspak korrekt vendimin e saj, pasi ishte Kumbaro nismëtare e këtij projekt-ligji.

“Kjo është e disata herë që Kumbaro refuzon të japë llogari”- është shprehur PD.

auto_35295535_616620265368052_361814762343890944_n1529837265.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përurohet te lulishtja përballë Presidencës vepra Çufoja dhe Bubi Kaçurrel
»
Article Logic
Execution time: 0.019166946411133
array(1) { ["section"]=> string(107) "teatri-kumbaro-refuzon-parlamentin-nuk-do-te-marre-pjese-ne-seancen-degjimore-letra-drejtuar-vokshit-125554" }