Tefta Radi në momentet më të vështira pas humbjes së të shoqit, kampioni i madh shqiptar lë Mynihun dhe i vjen për vizitë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:10 15-04-2017 Tefta Radi në momentet më të vështira pas humbjes së të shoqit, kampioni i madh shqiptar lë Mynihun dhe i vjen për vizitë (FOTOT)

Momentet e veshtira, ndahen me miqtë e mirë.

Pas ndarjes së parakoheshme nga jeta të Françesk Radit, kampioni i madh, boksieri shqiptar Jonny Ismail Keta, merr rrugen nga Mynihu, për të ndarë dhimbjen me një visare të shoqerise sonë, siç e quan Dëfrim Methasani, Tefta Radi.

E pikëlluar mes vetmisë së madhe, ikonës televizive, tashmë i mbetet të jetojë me fotot dhe tingujt e Frankos. Kampioni i dha forcë për të fituar besimin e humbur e për të ecur përpara, ashtu si kantautori do donte.

tef1.jpg

tef2.jpg

 

tef3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1056170463562
array(1) { ["section"]=> string(132) "tefta-radi-ne-momentet-me-te-veshtira-pas-humbjes-se-te-shoqit-kampioni-i-madh-shqiptar-le-mynihun-dhe-i-vjen-per-vizite-fotot-75296" }