Teksa të gjithë presin ndeshjen, bashkëshortja e Veliajt zgjedh detin dhe duket më e bukur se kurrë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:57 19-06-2016 Teksa të gjithë presin ndeshjen, bashkëshortja e Veliajt zgjedh detin dhe duket më e bukur se kurrë

Të gjithë janë në pritje të sfidës së madhe të Shqipërisë me Rumaninë dhe presin me ankth orët të kalojnë.

Por krejt e relaksuar duket bashkëshotja e kryebashkiakut të Tiranës Ajola Xoxa e cila herët e tjera i ka ndjekur ndeshjet në “Fan Zone” te Nënë Tereza.

Ajola gjendet në bregdet dhe duket më e bukur se kurrë në këtë fotografi.

Nuk e dimë nëse bashkëshortja e kryebashkiakut do të kthehet në mbrëmje në Tiranë për të ndjekur sërish ndeshjen nga “Fan Zone” apo nëse i ka humbur shpresat për fitore dhe thjesht ka zgjedhur të rrijë afër detit këtë të dielë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026834011077881
array(1) { ["section"]=> string(104) "teksa-te-gjithe-presin-ndeshjen-bashkeshortja-e-veliajt-zgjedh-detin-dhe-duket-me-e-bukur-se-kurre-43996" }