'Tela', Kida sjell këngën e re me Ermal Fejzullahun (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:11 12-06-2019 'Tela', Kida sjell këngën e re me Ermal Fejzullahun (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Kida nuk ka vonuar shumë dhe do të sjellë propjektin e saj të ri muzikor. Pas Lyrical Son ajo pritet që të sjell edhe një bashkëpunim me Ermal Fejzullahun

 

'Tela' do të quhet kënga më e re e këngëtares Kida, të cilën a ajo do ta sjell në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

Këtë këngëtarja e ka paralajmëruar me disa postime në rrjetet sociale, ku edhe ka paraqitur një pjesë të klipit të saj.

Kështu, Kida dhe Ermali do të rikthehen me një këngë pas 3 viteve, ku kishin realizuar këngën e tyre “Mi Amore”, një këngë kjo që ishte një hit dhe pas tri viteve ajo ka më shumë se 21 milionë klikime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027782917022705
array(1) { ["section"]=> string(61) "tela-kida-sjell-kengen-e-re-me-ermal-fejzullahun-video-167884" }