Temperaturat me minus, modelja shqiptare “të fut të dridhurat” me vapën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:45 30-12-2016 Temperaturat me minus, modelja shqiptare “të fut të dridhurat” me vapën (FOTO)

Temperaturat gjatë këtyre ditëve janë shumë të ulëta ndërsa modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha “të fut të dridhurat” me vapën dhe me bikini.

Dhe pse ka lënë pas ditët e verës herë pas here Aurela kujton ditët e bukura të verës me anë të fotove me bikini që poston në rrjetet sociale.

Kjo është një ndër to, ku modelja me bikini të kuqe ka ekspozuar linjat e saj për të cilat nuk ke se çfarë të thuash. Modelja është shquar gjithmonë për fizikun e saj, për të cilin siç është shprehur dhe vet Aurela e ruan falë punë se saj dhe në palestër dhe jo nga ndonjë ndërhyrje kirurgjikale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023944139480591
array(1) { ["section"]=> string(79) "temperaturat-me-minus-modelja-shqiptare-te-fut-te-dridhurat-me-vapen-foto-64175" }