Tendenca më e re, thonj me emra kandidatësh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:48 16-06-2015 Tendenca më e re, thonj me emra kandidatësh

Simpatizantët e kandidatëve gjatë kësaj fushate elektorale kanë treguar mbështetjen  ndaj tyre në format nga më të ndryshme madje ekstreme. Emrat e tyre janë bërë tatuazh, janë gdhendur në kokë dhe ja ku vjen edhe tendenca e fundit, thonj me emra kandidatësh. Kohët e fundit është rritur ndjeshmë tendenca e femrave kryesisht për kujdesin ndaj duarve dhe kjo simpatizante duket që është kujdesur në detaj. Fatmirësisht emri dhe mbiemri i kandidatit të ASHE-së për bashkinë e Krujës është shkruar në 10 gishta. Kjo lloj mbështetje duket se i "miklon" kandidatët të cilët i postojnë këto foto edhe në profilet e  tyre.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019005060195923
array(1) { ["section"]=> string(48) "tendenca-me-e-re-thonj-me-emra-kandidatesh-13746" }