Tendencat e modës që do të mbizotërojnë gjatë 2017-ës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 23-01-2017 Tendencat e modës që do të mbizotërojnë gjatë 2017-ës (Foto)

2017-a sapo ka hyrë, megjithatë dizenjuesit më të mirë e kanë përcaktuar tashmë se çfarë do të veshim gjatë 12 muajve të ardhshme.

Më poshtë do të gjeni trendet e veshjeve që do të bëjnë namin gjatë këtij viti.

Fustane dantellë, bluza të lirshme dhe me pala.

mod6.jpgmod7.jpgmod8.jpgmod9.jpgmod11.jpgmod10.jpgmod.jpgmod1.jpgmod3.jpgmod4.jpgmod5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021128177642822
array(1) { ["section"]=> string(64) "tendencat-e-modes-qe-do-te-mbizoterojne-gjate-2017-es-foto-66391" }