TENDER 33 milion lekë për 1 ashensor në VILËN DIPLOMATIKE në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:44 07-04-2018 TENDER 33 milion lekë për 1 ashensor në VILËN DIPLOMATIKE në Tiranë Tenderti per vilen diplomatike

33 milion e 600 mijë lekë për një ashensor në shërbim të vilës diplomatike në Tiranë.

Është hapur tashmë tenderi nga Drejtoria e Shërbimit Diplomatik dhe kohëzjatja për ekzekutimin e tij është 40 ditë.

Ofertuesit do duhet të dorëzojnë kërkesën për pjesëmarrje brenda afatit kohor të datës 10. 04. 2018.

Ashensori i vilës numër 88 që shikoni në këtë foto, do kushtojë “një djall e gjysmë”. Ashensori do zbresë e do ngjisë përditë “kokat” diplomatike ndaj shpresojmë që deri në fund, të mund ta justifikojë këtë çmim.

30227117_10157149766158765_7018592301060456448_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e efektivit të RENEA-s në moshën 29 vjeçare në Tiranë, ja gjesti prekës i punonjësve të policisë
Arrestohet në Sarandë prodhuesi dhe shitësi i drogës (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0260009765625
array(1) { ["section"]=> string(74) "tender-33-milion-leke-per-1-ashensor-ne-vilen-diplomatike-ne-tirane-116031" }