Tenori Agim Hushi festoi ditëlindjen, sot shkruan disa fjalë zemre për të gjithë ata që i zbukuruan ditën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:19 22-05-2017 Tenori Agim Hushi festoi ditëlindjen, sot shkruan disa fjalë zemre për të gjithë ata që i zbukuruan ditën

Ditën e djeshme tenori shqiptar me famë botërore, Agim Hushi  festoi ditëlindjen por të shutma ishin urimet për të nga të gjithë miqtë.

Në shenjë falenderimi për të gjithë ata që ia zbukuruan ditën me urime të veçanta Hushi shkruan disa fjalë të ndjera zemre.

Postimi i plotë:

Te dashur Miq
Dje ishte nje dite shume speciale per mua.
Jo thjeshte se ishte nje ceromoni ditlindjeje familiare. Por se u ndjeva aq shume special nga qindra mesazhe tuajat ne fb, inbox, sms, e mail.
Ju falenderoj nga zemra dhe per ju qe me keni shkruar ne sms apo inbox,
ju kerkoj ndjese qe nuk ju pergjigjem te gjitheve, per pamundesi kohe fizike!
Me lejoni tju uroj te gjitheve nga zemra
Gezime paci ne jeten dhe familjen tuaj gjithmone!
Dear Friends, colegues and students all over the world!
Thank Yoo for your birthday ëishes and sorry for imposible reply !
Wish you all the very best!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029407024383545
array(1) { ["section"]=> string(110) "tenori-agim-hushi-festoi-ditelindjen-sot-shkruan-disa-fjale-zemre-per-te-gjithe-ata-qe-i-zbukuruan-diten-79487" }