Tension në Komisionin e Ligjeve, Paloka PËRBALLET LIVE me Markun: Për çfarë je aty, për të marrë rrogën? Mendon se do…

Publikuar tek: politike, më 15:58 11-07-2018 Tension në Komisionin e Ligjeve, Paloka PËRBALLET LIVE me Markun: Për çfarë je aty, për të marrë rrogën? Mendon se do… Në Komisionin e Ligjeve

Vazhdon e tensionuar situata në Komisionin Parlamentar të Ligjeve.

Kryeprokurorja Arta Marku pasi raportoi për analizën vjetore të institucionit që ajo drejton, iu përgjigj disa pyetjeve të deputetëve demokratë. Por nënkryetari i PD-së Edi Paloka i është drejtuar me një gjuhë të ashpër kryeprokurores Arta Marku, pasi e akuzoi se pyetjet e drejtuara nga ai, nuk morën përgjigje.

Me një ton të ashpër Paloka i drejtohet Markut: "Prokurorja nuk po u përgjigjet pyetjeve, ju lutem, i bëra dy pyetje dhe nuk kam përgjigje. Çështjet që i djegin nuk i dinka, për çfarë është aty për të marrë rrogën? Ju mendoni që po nuk u përgjigjët sot nuk do përgjigjeni nesër? Do përgjigjeni një më një". 

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ligji i Magjistraturës, reagon Kryemadhi: Nuk do të bëj pazare me Edi Ramën, është pjesë e fantazisë së tij të sëmurë
Paloka del URGJENT para gazetarëve: Ja 'emri' i ri i Markut, Ulsi Manja ka një lidhje MË TË NGUSHTË me zonjën »
Article Logic
Execution time: 0.016367197036743
array(1) { ["section"]=> string(120) "tension-ne-komisionin-e-ligjeve-paloka-perballet-live-me-markun-per-cfare-je-aty-per-te-marre-rrogen-mendon-se-do-127554" }