Tension në ndeshjen Shqipëri-Spanjë, Andi Lila e ngacmon në shpinë, shpërthen Pike

Publikuar tek: sport, më 20:35 09-10-2016 Tension në ndeshjen Shqipëri-Spanjë, Andi Lila e ngacmon në shpinë, shpërthen Pike

Në stadiumin "Loro Boriçi" po luhet takimi i shumëpritur mes Shqipërisë dhe Spanjës.

Ndërkohë që ndeshja po vijon normalisht në minutën e shtatë u ndje një nervozizëm midis lojtarëve spanjollë dhe çunave të kombëtares.

Konkretisht, Andi Lila ka ngacmuar nga pas mbrojtësin e Barcelonës, Pike gjatë një goditje dënimi shkruan JOQ.

Ngacmim ky që nuk është pritur fare mirë nga Gerard Pike dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj Lilës. Mirëpo gjithçka është mbyllur me kaq dhe ndeshja po vijon normalisht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Petrit Vasili nga “Loro Boriçi” bën Parashikimin: Ka ardhur dita të mos dalim pa pikë me Spanjën
Gjakoset Lenjani, De Biazi bën gati zëvendësuesin (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.015851974487305
array(1) { ["section"]=> string(86) "tension-ne-ndeshjen-shqiperi-spanje-andi-lila-e-ngacmon-ne-shpine-shperthen-pike-55617" }