Tensionohet situata te Fakulteti i Inxhinierisë, studentët: Civilët thyen xhamin dhe fajin na e lanë ne (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:30 11-01-2019 Tensionohet situata te Fakulteti i Inxhinierisë, studentët: Civilët thyen xhamin dhe fajin na e lanë ne (VIDEO) Foto ilustruese

Është tensionuar edhe më shumë situata mes studentëve dhe punonjësve të Policsë së Shtetit. 

Studentët e Inxhinierisë së Ndërtimit në UT kanë akuzuar pak më parë nëpërmjet një video se punonjës të policisë, të veshur civilë, kanë thyer xhamin e derës së fakultetit dhe fajin j' ua kanë lënë atyre.

Në videon e publikuar nga vetë ata, studentët i kërkojnë njërit prej 'civilëve' që të nxjerrë dorën nga xhepi duke e akuzuar se e ka thyer ai xhamin, pasi dora i është gjakosur.

NDIQNI VIDEON E MËPOSHTME:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas bombës dhe akuzave për fashizëm, televizioni grek pushon 12 gazetarë
‘Bashkohuni kundër Ramës’, kreu i Unionit të Gazetarëve i përgjigjet Bashës: Nuk e tradhëtojmë veten (DEKLARATA) »
Article Logic
Execution time: 0.018280029296875
array(1) { ["section"]=> string(114) "tensionohet-situata-te-fakulteti-i-inxhinierise-studentet-civilet-thyen-xhamin-dhe-fajin-na-e-lane-ne-video-148417" }