‘Tërbohet’ këngëtarja shqiptare, i tund të pasmet kolegut në koncert ‘live’ (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 15-11-2016

#squatbaby @andi.murra

A video posted by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Këngëtarja e njohur Genta Ismaili i ka lënë të gjithë ‘gojëhapur’ një natë më parë teksa ka performuar ‘live’.

Në një video të publikuar prej saj këngëtarja shihet teksa bën lëvizje provokuese dhe i tund të pasmet kolegut të saj njëlloj siç janë parë edhe VIP-a të huaj si Rihana dhe Drake apo Jennifer Lopez me Pitbull.

Këngëtarja vetëm pak kohë më parë ka publikuar videoklipin më të ri ‘Squat Baby’ I cili ka marrë në pak kohë miliona klikime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035592079162598
array(1) { ["section"]=> string(82) "terbohet-kengetarja-shqiptare-i-tund-te-pasmet-kolegut-ne-koncert-live-video-59579" }