'Tërbohet' këngëtarja shqiptare, në shtrat me të brendshme seksi (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 08-01-2018 'Tërbohet' këngëtarja shqiptare, në shtrat me të brendshme seksi (Foto)

Postimi i fotove nga rutina e përditshme është bërë një modë për VIP-at shqiptarë dhe jo vetëm.

Por këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka ekspozuar më shumë se sa duhet në një video të tepër intime.

Kjo e fundit ka postuar në rrjetin social Instagram video në të cilën shfaqet në shtrat, me maskë fytyre dhe të brendshm e dantelle. Sigurisht që ky postim i Dua-s nuk ka qenë rastësor pasi interesimi për një video të tillë kur bëhet fjalë për një personazh aq të famshëm sa ajo është tepër i madh.

dua_copy.jpg

wefw3gfw34g34g3g.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e famshme shqiptare paralajmëron këngën e re dhe shfaqet duke u depiluar (FOTO)
Mbrëmë ishin Golden Globes, ja pse yjet u veshën të gjithë me të zeza (Fotogaleri) »
Article Logic
Execution time: 0.021591901779175
array(1) { ["section"]=> string(73) "terbohet-kengetarja-shqiptare-ne-shtrat-me-te-brendshme-seksi-foto-105861" }