Tërmet te "Zonë e Lirë”, Iva Aliko del thuajse nudo (Foto +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:48 06-05-2016 Tërmet te

Këngëtarja Iva Aliko, përveçse ka teguar historinë e saj personale në emisionin Zonë e Lirë, ka prezantuar edhe një set fotografish tepër seksi.

Me një veshje ekstravagante, Iva Aliko ka “tronditur” skenën e emisionit me fotot e saj nudo ndërsa ka folur edhe për marrëdhënien e saj me një burrë të martuar që është deputet në Kosovë dhe i ka dhuruar asaj një apartament. "Nuk kisha nevojë për apartament dhuratë nga deputeti, por dhuratat i pranon dhe mbreti", tha Iva.

Ajo ishte në emision për të promovuar edhe klipin e këngës së saj.

sdfghsdtgdfg.jpg

dfgdcg5g5g5g5g5.jpg

sfthsfthfdghfh.jpg

aergedrgfr5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066051483154297
array(1) { ["section"]=> string(62) "termet-te-zone-e-lire-iva-aliko-del-thuajse-nudo-foto-16-39719" }