Tërmeti shkund maternitetin korean, por gjesti i infermiereve ka prekur zemrat e të gjithëve (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:19 29-11-2017 Tërmeti shkund maternitetin korean, por gjesti i infermiereve ka prekur zemrat e të gjithëve (VIDEO)

Lëkundjet e forta të tërmetit në Korenë e Jugut nuk i ka trembur aspak infermieret e këtij materniteti.

Kjo video po bën xhiron e rrjetit, ndërsa shfaqen duke mbrojtur me jetët e tyre foshnjat e porsalindur.

Ata shfaqen të qeta, duke reaguar në kohë për mbrojtjen e bebeve nga dëmtimet, edhe pse ndërtesa është lëkundur për disa sekonda. 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është 18-vjeçarja shqiptare, bukuroshja që fitoi kurorën e Miss-it në ITALI (EMRI)
Vjedh Ferrari-n 340 mijë dollarësh, e lë karburanti në mes të rrugës dhe s’ka para t’i hedhë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.014363050460815
array(1) { ["section"]=> string(104) "termeti-shkund-maternitetin-korean-por-gjesti-i-infermiereve-ka-prekur-zemrat-e-te-gjitheve-video-101243" }