TERROR në Tiranë, qëllohet me armë makina në mes të bulevardit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:52 15-04-2018 TERROR në Tiranë, qëllohet me armë makina në mes të bulevardit foto ilustruese

Disa të shtëna me armë kanë tronditur mëngjesin e sotëm kryeqytetin, ku një 32 vjeçar ka qëlluar në drejtim të një makine me pistoletë në bulevardin “Bajram Curri”.

Sipas policisë, 32 vjeçari me iniciale E.D ka qëlluar në drejti të mjetit tip ‘Fiat Punto’, brenda së cilit ndodheshin dy persona me iniciale K.M, 23 vjeç dhe L.M, 34 vjeç.

Nga të shtënat nuk ka të lënduar, ndërsa policia po punon me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ’65 vjet më parë u dha vendimi për gjyqin kundër grupit amerikan’, historiani kujton përfshirjen e ndërkombëtarëve ndaj operacioneve klandestine në Shqipëri
Lajm i KOBSHËM: Vetëvritet politikania shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.021228075027466
array(1) { ["section"]=> string(68) "terror-ne-tirane-qellohet-me-arme-makina-ne-mes-te-bulevardit-116985" }