Terrorizuan qytetin dhe alarmuan policinë, arrestohen TRE shqiptarë në Greqi

Publikuar tek: rajon, më 18:48 14-06-2018 Terrorizuan qytetin dhe alarmuan policinë, arrestohen TRE shqiptarë në Greqi

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar në veri të Greqisë pas një operacioni te madh nga policia helene që nisi mbrëmjen e djeshme.

Tre shqiptarët, 23,27 dhe 58 vjeç vodhën makinën e një shtetasi grek 79-vjeçar në Kastoria dhe u nisën drejt kufirit me Shqipërinë. Policia greke u vu në ndjekie të tyre dhe arriti ti arrestojë, ndërsa makina iu kthye pronarit.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miratohet sot marrëveshja e Maqedonisë me Greqinë për zgjidhjen e emrit
Ndahet nga jeta anëtari i grupit shqiptar rock, Jerico »
Article Logic
Execution time: 0.019454002380371
array(1) { ["section"]=> string(82) "terrorizuan-qytetin-dhe-alarmuan-policine-arrestohen-tre-shqiptare-ne-greqi-124392" }