Tetë skuadra sigurojnë fazën tjetër në Champions, katër shkojnë në Europa League

Publikuar tek: sport, më 23:39 06-12-2016 Tetë skuadra sigurojnë fazën tjetër në Champions, katër shkojnë në Europa League

Sonte janë zhvilluar ndeshjet e fundit në kuadër të fazës së grupeve në Champions League.

Në këtë mënyrë janë mësuar edhe tetë skuadrat, të cilat kalojnë më tej dhe katër të tjerat që vazhdojnë në Europa League.

Skuadrat që kalojnë më tej janë: Arsenal, PSG, Napoli, Benfica, Barcelona, Manchester City, Atletico Madrid dhe Bayern Munich.

Ndërsa në Europa League vazhdojnë këto skuadra: Ludogorets, Besiktas, Monchengladbach dhe Rostov.

Screenshot_16.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gaz Demi debat me specialistin e moviolës: Ke konflikt interesi se punon në FSHF, por s’ke faj ti o Bujar…
Ish-trajneri: Me Granitin kishim mosmarrëveshje për Taulantin »
Article Logic
Execution time: 0.13968586921692
array(1) { ["section"]=> string(85) "tete-skuadra-sigurojne-fazen-tjeter-ne-champions-kater-shkojne-ne-europa-league-61820" }