Tha mos e gjykonim për këtë këngë, Stresi nxjerr klipin e ri (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:15 05-11-2016

Disa ditë më parë reperi Stresi kërkoi përmes rrjetit Instagram që mos e gjykonin për këtë këngë pasi edhe ai s’ka gjykuar ndonjëherë ndokënd.

Dhe ja ku e ka publikuar klipin më të ri në kanalin youtube.  “E boj temen” titullohet klipi i Stresit me shumë femra e skena të nxehta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026839971542358
array(1) { ["section"]=> string(71) "tha-mos-e-gjykonim-per-kete-kenge-stresi-nxjerr-klipin-e-ri-video-58473" }