Tha se do hiqte dorë nga koncertet, Flori Mumajesi rikthehet me “Servilen” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:43 16-05-2018 Tha se do hiqte dorë nga koncertet, Flori Mumajesi rikthehet me “Servilen” (VIDEO)

 Pak ditë më parë këngëtari i njohur Flori Mumajesi u shpreh se do të hiqet dorë nga pjesmarrja në koncerte pasi kjo pjesë e kishte lodhur shumë.

Ndërsa Flori është rikthyer në tregun muzikor me një këngë të re. Kënga është bashkëpunim me Brunon, Onat dhe Cozman.

“Servile” është titulli i këngës që padyshim do të kthehet në hitin e kësaj vere.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bëri ndërhyrje, ja si duket Xhensila Pere me hundën e re (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.021232843399048
array(1) { ["section"]=> string(84) "tha-se-do-hiqte-dore-nga-koncertet-flori-mumajesi-rikthehet-me-servilen-video-120926" }