Tha se ka lidhje me deputetin, HABIT këngëtarja shqiptare: Jam E VIRGJËR

Publikuar tek: aktualitet, më 20:02 11-07-2018 Tha se ka lidhje me deputetin, HABIT këngëtarja shqiptare: Jam E VIRGJËR Iva Aliko

Iva Aliko është vajza që u bë e njohur pas deklaratës se ka lidhje me një deputet shqiptar.

Sakaq, Iva Aliko është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes pas përgjigjies që i ka kthyer një fansi. Nëpërmjet një opsioni në Instagram, ku mund t’u përgjigjesh pyetjeve që të drejtohen nga ndjekësit, fansat e Iva Alikos kanë shfrytëzuar këtë mundësi për të pyetur sa më shumë.

Një nga pyetjet ishte nëse modelja dhe këngëtarja ishte e virgjër, ndërsa Iva është përgjigjur se po. “Mendon se do të besojnë fansat kur thua se je e virgjër”- e pyet një ndjekës Ivën, por ajo ja kthen: “Si thua ti”.

-640-0-5b462d2fec9bd.jpg

-640-0-5b462d2eb0a24.jpg

 -640-0-5b462d3093ca6.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Uji/ 37 shoqëri subvencionohen nga shteti, gjendja në përkeqësim
Përplaset me pemën, vdes tragjikisht i riu shqiptar (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.020202875137329
array(1) { ["section"]=> string(77) "tha-se-ka-lidhje-me-deputetin-habit-kengetarja-shqiptare-jam-e-virgjer-127575" }