“The Godfather” pa Al Paçinon?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 22-03-2015 “The Godfather” pa Al Paçinon?

Aktori legjendar Al Paçino ka rrëfyer për mediat e huaja se ishte pothuajse duke u shkarkuar nga roli i tij pak pasi kishin nisur xhirimet e filmit “The Godfather”.

Për aktorin 74 vjeçar nuk ka qënë e lehtë të luantë rolin e Michael Corleones, e sidomos në seritë e para.

“Ata donin të më largonin nga puna kur unë isha gjatë xhirimeve në javët e para. Kjo sepse ata i shikonin vazhdimisht inçizimet dhe mendonin: ‘Çfarë është duke bërë", tregon ai në një intervistë për "ABC".

"Unë nuk dua të jem aty ku nuk më duan", tha Paçino "prandaj isha gati të largohesha". Por çfarë ndodhi që Al Paçino e mbajti akoma rolin? Ishte regjizori Francis Ford Coppola, i cili e përkrahu dhe e ndihmoi me gjithçka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036083936691284
array(1) { ["section"]=> string(32) "the-godfather-pa-al-pacinon-6628" }