Theu rregullat që vendosi vetë për hir të dashurisë, Isaac Carew tradhëton Dua Lipën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 13-06-2018 Theu rregullat që vendosi vetë për hir të dashurisë, Isaac Carew tradhëton Dua Lipën Dua Lipa dhe Isaac Carew

Mos i hap telefonin, mos e lër të kthehet dhe mos u bëj shoqja e tij, ishin tre prej rregullave që vetë Dua Lipa i vendosi vetes së saj që një lidhje e shkuar të mos kthehej, ndërsa ishte po ajo që i theu për shkak të dashurisë për modelin Isaac Carew.

 

Por kësaj here, këngëtarja ka marrë goditjen e madhe, tradhëtinë. Carew është fotografuar mbrëmjen e djeshme nën shoqërinë e një vajze në një lokal nate, teksa mundohej shpeshherë ta puthte atë.

Për ironi të fatit, çifti i flirtuesve po kërcenin nën melodinë e këngëve të Duas, të dashurës së Isaac.

iesac1_1528889315-406652.jpgisaac_1528889324-5096794.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023240089416504
array(1) { ["section"]=> string(90) "theu-rregullat-qe-vendosi-vete-per-hir-te-dashurise-isaac-carew-tradheton-dua-lipen-124259" }