Thjesht e jashtëzakonshme... nga sheshi “Skënderbej”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:12 21-06-2017 Thjesht e jashtëzakonshme... nga sheshi “Skënderbej”

Sheshi “Sënderbej” është kthyer në arenën e diskutimeve dhe debateve gjatë këtyre ditëve.

Artisiti Avni Delvina sjell këtë grafikë nga cikli "Ndryshimet e mëdha fillojnë nga gjërat e vogla".

Një polic që i mban çadrën për ta mbrojtur nga rrezet e forta të diellit një vajze të shtrirë në pllaka, me bikini e duke ngrënë shalqin, ndërsa pak më tutje tyre, Tirana pedalon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Figura qendrore e PD-së: Ja pse duhet votuar Edi Rama
Ndocaj tallet keq me Ramën, merr kapelen dhe bllokun e i "zë vendin" për një ditë kryeministrit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.019098997116089
array(1) { ["section"]=> string(53) "thjesht-e-jashtezakonshme-nga-sheshi-skenderbej-83286" }