“Ti e vrave dashurinë dhe ma le armën në dorë”, pas postimit të Eni Koçit për ndarje reagon ashpër Genc Prelvukaj (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:16 03-12-2017 “Ti e vrave dashurinë dhe ma le armën në dorë”, pas postimit të Eni Koçit për ndarje reagon ashpër Genc Prelvukaj (FOTOT)

“Tani jemi dy të huaj me kujtime të njëjta”, ishte ky postimi i Eni Koçit, që ngjalli një lumë reagimesh në media për ndarje me Genc Prelvukaj.

Ndërkohë, nuk vonoi shumë dhe Genci bëri një postim. “Ti e vrave dashurine dhe ma le armën në dorë”, shkruante kënëgatri në postimin e tij në Instagram, teksa shfaqej në një foto me kokën ulur dhe i mërzitur.

Sakaq, ende nuk është e qartë se ç’po ndodh me dyshen, nëse janë këto postime reale për ndarjen apo janë thjesht për të tërhequr vëmendjen e publikut. 

eni.PNG

 

2.PNG

64458-640-0-5a232c61e5e50.png

 

64455-640-0-5a232c61e5073.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U nda nga biznesmeni i njohur, bukuroshja shqiptare në krahët e këngëtarit në Amerikë (FOTO)
Ermonela Jaho kujton nënën e ndjerë në ditën e lindjes: Në çdo 3 dhjetor ndihem bosh (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0043990612030029
array(1) { ["section"]=> string(123) "ti-e-vrave-dashurine-dhe-ma-le-armen-ne-dore-pas-postimit-te-eni-kocit-per-ndarje-reagon-ashper-genc-prelvukaj-fotot-101746" }