Tifozëria nuk njeh moshë, vogëlushi të drithëron me patriotizmin e tij

Publikuar tek: sport, më 12:21 11-06-2016 Tifozëria nuk njeh moshë, vogëlushi të drithëron me patriotizmin e tij

 

Vogëlushi del  me fanellën e kombëtares  dhe çifteli nëpër rrugë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tifozëria jonë në ekstazë, por shifrat thonë të kundërtën. Na i kalojnë anglezët dhe rusët
Vipat shqiptarë mbështesin kombëtaren, ja çfarë postojnë »
Article Logic
Execution time: 0.021088123321533
array(1) { ["section"]=> string(75) "tifozeria-nuk-njeh-moshe-vogelushi-te-dritheron-me-patriotizmin-e-tij-43182" }