Tifozët kuqezi “braktisin” përfaqësuesen, ja ç’ka ndodhur sot me biletat

Publikuar tek: sport, më 23:05 11-11-2016 Tifozët kuqezi “braktisin” përfaqësuesen, ja ç’ka ndodhur sot me biletat

Shqipëria do të luajë ditën e nesërme kundër Izraelit, në kuadër të eliminatoreve të Botërorit “Rusi 2018”.

Burime për newsport.al bëjnë me dije që gjatë gjithë ditës së sotme ka pasur bileta në shitje në sportelet pranë stadiumit “Elbasan Arena”, por interesi nga tifozët ka qenë i paktë. Tashmë pritet dita e nesërme për të parë nëse shkallët e tij e këtij impianti do të jenë të mbushura, ose jo.

Screenshot_9.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi zbulon formacionin, bën analizën e kundërshtarit dhe tregon objektivin madhor të Shqipërisë
E pabesueshme, izraelitët të frikësuar për të zbritur në tokë, stërviten në katin e 23-të »
Article Logic
Execution time: 0.056923151016235
array(1) { ["section"]=> string(75) "tifozet-kuqezi-braktisin-perfaqesuesen-ja-c-ka-ndodhur-sot-me-biletat-59253" }