Tifozi i thotë Canës gjatë lidhjes direkte: “Ti je gay”. Si reagoi ish-kapiteni kuqezi

Publikuar tek: sport, më 21:12 10-02-2017 Tifozi i thotë Canës gjatë lidhjes direkte: “Ti je gay”. Si reagoi ish-kapiteni kuqezi

Dje në mbrëmje Lorik Cana zgjodhi të ndante minuta me radhë ‘live’ në Instagram me fansat e tij.

Njëri prej tyre ka zgjedhur të provokoj nervat e ish kapitenit kuqezi. “Ti je gay”, ka shkruar ai për të marrë më pas edhe përgjigjen e Lorikut.

“Jo, jo jo! Nuk mendoj ashtu’ ka thënë Cana pa e prishur terezinë dhe vijuar dialogun me të tjerë fansa që i kanë shkruar dhe pyetur pafund atë dje në mbrëmje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Renditja e FIFA/ Shqipëria zbret sërish, Kosova barazon Maqedoninë
E pandalshme Luiza Gega, del e treta në Paris dhe thyen rekordin kombëtar »
Article Logic
Execution time: 0.015594959259033
array(1) { ["section"]=> string(88) "tifozi-i-thote-canes-gjate-lidhjes-direkte-ti-je-gay-si-reagoi-ish-kapiteni-kuqezi-68378" }