Tifozi përshkoi 1 kilometër me not për të takuar “idhullin” e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:02 19-07-2016 Tifozi përshkoi 1 kilometër me not për të takuar “idhullin” e tij

Kjo është çmenduria që ka bërë tifozi i futbollistit Messi.

Tifozi përshkroi një distancë rreth 1 kilometër me not vetëm për tu takuar dhe shkrepur një foto me 5 herë fituesin e ‘Topit të Artë’, shkruan ‘Mundo Deportivo’.

“Ishte e mrekullueshme, ndihesha sikur të flisja me dikë që ishte i afërm me mua dhe jo një yll i botës. Ishte shumë mikpritës, njësoj sikurse familja e tij e mrekullueshme”, deklaroi Suli.

Tifozi ishte një fans i zjarrtë i skuadrës së Atletico Madridit. 

 

mesiiiiiiiiiii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025358915328979
array(1) { ["section"]=> string(69) "tifozi-pershkoi-1-kilometer-me-not-per-te-takuar-idhullin-e-tij-47129" }