Tinka Kurti në gjendje të rëndë, ministrja Manastirliu vizitë në spital

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:06 23-01-2018 Tinka Kurti në gjendje të rëndë, ministrja Manastirliu vizitë në spital

Ditën e sotme aktorja e madhe shqiptare Tinka Kurti pati një përkeqësim shëndetësor dhe shtrua në spital me urgjencë. 

Ministrja Ogerta Mansatirliu i ka bërë një vizitë në spital aktores së madhe, duke i uruar shirim sa më të shpejtë.

Foton, Manastirlu e ka publikuar në rrjetet sociale, ku ndër të tjera shkruan, “Të shkuara Tinka Kurtit, yllit të skenës shqiptare e të fëmijërisë...”.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_10_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16146898269653
array(1) { ["section"]=> string(77) "tinka-kurti-ne-gjendje-te-rende-ministrja-manastirliu-vizite-ne-spital-107687" }