Tirana 10 ndeshje pa fituar në derbi, Braçe provokon sërish. Këtë herë në versionin ultras

Publikuar tek: sport, më 07:23 26-09-2016 Tirana 10 ndeshje pa fituar në derbi, Braçe provokon sërish. Këtë herë në versionin ultras

Partizani-Tirana 0-0. Derbi i djeshëm nuk njohu fitues, ndërsa bardheblutë e çojnë në 10 radhazi, numrin e sfidave pa fituar ndaj të kuqve.

Një statistikë që i ka shërbyer deputetit të PS-së, Erion Braçes të krenohet me ekipin e tij të zemrës, ndërsa gëzimin e ka shpërndarë përmes një postimi në llogarinë e tij në "Instagram".

"Të pamposhtur edhe një herë. Edhe Elbasani mbetet i kuq. Me pak fat mund të ishte flak i kuq", shkruante Braçe pas derbit të djeshëm, duke e shoqëruar dedikimin e tij me një foto të ultrasve të Partizanit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trashëgimtari i ish-kapitenit feston ditëlindjen e parë, dedikim special i Lorik Canës për Boikenin e vogël
Zidane vazhdon replikat me Ronaldon: Ai është i zgjuar por dhe unë nuk jam budalla »
Article Logic
Execution time: 0.12720417976379
array(1) { ["section"]=> string(94) "tirana-10-ndeshje-pa-fituar-ne-derbi-brace-provokon-serish-kete-here-ne-versionin-ultras-54095" }