Tirana, fitore e lehtë ndaj Tërbunit

Publikuar tek: sport, më 16:44 07-11-2015 Tirana, fitore e lehtë ndaj Tërbunit

Tirana ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 ndaj Tërbunit në stadiumin “Qemal Stafa” mesditën e sotmë. Kryeqytetasit kanë domuniar përgjatë 90 minutave lojën dhe duket se trajneri i ri Ilir Daja ka gjetur kurën e shërimit të skuadrës bardheblu.

Golat për Tiranën u shënuan nga Karan, Bakaj dhe Lika, ndërsa miqtë nuk rrezikuan asnjëherë seriozisht portën e vendasve.

Në tribunën e stadiumit, ndodhej edhe trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni de Biasi. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luan Krasniqi fiton me nokaut me boksierin Danny Williams dhe thotë: Ishte një natë e madhe
Arrigo Saki takon trajnerët e kombëtareve: 3 pikat ku duhet të bazohet puna me të rinjtë »
Article Logic
Execution time: 0.023652076721191
array(1) { ["section"]=> string(41) "tirana-fitore-e-lehte-ndaj-terbunit-24899" }