"Tirana vanitoze" e fotografes së kryeministrit Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:28 12-03-2015 Foto e realizuar nga fotografja Blerta Kambo

Blerta Kambo, fotografja e kryeministrit Rama nuk heq dorë nga profesioni i saj edhe në kohën e lirë.

Në një kohë kur  sytë dhe aparatet e fotografëve të tjerë ishin kthyer të gjithë drejt protestës që zhvilloi sot opozita, fotografja e kryeministrit Rama, objektivin e aparatit të saj e ka vendosur diku tjetër.

Blerta Kambo ka shkrepur këtë foto duke e shoqëruar me një përshkrim : “Tirana vanitoze. Dikush mund të shohë veten dhe një pemë në të njëjtën kohë”! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029381036758423
array(1) { ["section"]=> string(55) "tirana-vanitoze-e-fotografes-se-kryeministrit-rama-5709" }