Tirana zbukurohet, Veliaj premton një stinë të paharrueshme festash

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:52 02-12-2015 Tirana zbukurohet, Veliaj premton një stinë të paharrueshme festash

Kryeqyteti ka nsiur zbukurimet me rastin e festave të fundvitit.

Veliaj ka postuar këtë foto ku Tirana ndriçon e gjitha nga dritat dhe zbukurimet e festave e ndërsa kryebashkiaku premton një stinë të paharrueshme.

“Është ajo kohë e vitit... Tirana zbukurohet gjer në çdo detaj për një stinë të paharrueshme festash”, shkruan Veliaj nga rrjeti social.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017537832260132
array(1) { ["section"]=> string(72) "tirana-zbukurohet-veliaj-premton-nje-stine-te-paharrueshme-festash-26807" }