Tiranë: Grabitet nën kërcënimin e thikës karburanti, merret…

Publikuar tek: kulture-art, më 15:41 09-02-2018 Tiranë: Grabitet nën kërcënimin e thikës karburanti, merret…

Një person i maskuar dhe nën kërcënimin e thikës ka grabitur një karburant në Tiranë. 

Grabitja ka ndodhur në Bathore, dhe person i maskuar ka mundur të marrë gjithë xhiron ditore. Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia nuk ka mundur të arrestojë në kohë grabitësin, por ndërkohë është duke punuar për identifikimin dhe arrestimin e tij

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vizita e parë e Ardi Veliut, zbardhet takimi me kreun e policisë dhe prokurorin e Shkodrës
SKANDAL, aktorja denoncon LIVE: Hervin Çuli ma tha personalisht, 'Sa të jem unë këtu s’ke punë në teatër'. Vetëm se shpreha mendimin tim »
Article Logic
Execution time: 0.026960134506226
array(1) { ["section"]=> string(64) "tirane-grabitet-nen-kercenimin-e-thikes-karburanti-merret-109731" }