TIRANË/ “Njeriu BOMBË” të cilit i shpërtheu dje bomba në duar

Publikuar tek: aktualitet, më 14:53 13-03-2018 TIRANË/ “Njeriu BOMBË” të cilit i shpërtheu dje bomba në duar Gentian Hoxha, 34 vjeçari që u plagos

Ky që shikoni në foto është Gentian Hoxha, 34-vjeçari që montonte bomba me celular e që i shpërtheu ditën e djeshme në duar duke e lënë të plagosur.

34-vjeçari montonte mina me telekomandë në dyqanin e celularëve pranë ish-drejtorisë së Higjienës në Tiranë.

Hoxha montonte minat brenda celularëve dhe i tregtonte ato kundrejt shumave 2 mijë euro. Bombat me telekomandë përdoreshin nga rrjetet kriminale e vendoseshin në dyqane e biznese apo nëpër makina.

Burime nga policia bëjnë me dije se brenda në dyqan janë gjetur 2 kapsolla përcjellës, pluhur tritoli dhe tela që shërbenin për montimin e minave.

Po ashtu policia ka gjetur në dyqan edhe një mikroskop, i cili përdoret zakonisht për montimin e minave me celularë. Duke u nisur nga provat që janë gjetur në servisin e celularëve ka lëshuar arrest për Gentian Hoxhën. Ky i fundit ndodhet në spitalin e Traumës jashtë rrezikut për jetën nga shpërthimi Hoxha mori plagë në fytyrë dhe ka humbur gishtërinjtë. 

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrrestohet grupi i shpërndarësve të DROGËS në Tiranë, si u kapën në afërsi të shkollës (EMRAT- VIDEO)
3 vite nga VRASJA me 7 plumba e OFICERIT Fadil Mema, asnjë i arrestuar (NGJARJA MAFIOZE- Ç’bëhet sot me familjarët e tij) »
Article Logic
Execution time: 0.022880077362061
array(1) { ["section"]=> string(65) "tirane-njeriu-bombe-te-cilit-i-shpertheu-dje-bomba-ne-duar-113122" }