TIRANË/ Nusja 21-vjeçare i vrau të ëmën, djali përlot rrjetin: Jam pishman moj nënë…(E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:21 14-03-2018 TIRANË/ Nusja 21-vjeçare i vrau të ëmën, djali përlot rrjetin: Jam pishman moj nënë…(E PLOTË) Olti Lami, djali i Lirije Lamit, 48-vjeçares së vrarë nga nusja

Olti Lami është bashkëshorti i 21-vjeçares Marjana Cmeta, nusja e cila vrau vjehrrën e saj Lirije Lami një vit më parë.

Vdekja e 48 vjeçares është cilësuar si vetëvarje, por vetëm falë operacionit të quajtur "Heshtja e Zgjatur” është bërë e mundur zbulimi i ngjarjes duke vendosur në pranga katër persona nën akuzën e fshehjes së veprës penale.

Ndërkohë djali i Lirije Lamit, i ka dedikuar fjalë prekëse nënës së tij duke përlotur rrjetin,ndërsa në profilin e tij në Facebook, ka foto të shumta me të.

E PLOTË:

NËNË TI SHKOVE N'TJETËR BOTË E KËTU MË LE MUA MË SMUN TË DËGJOI NGA TI FJALËN BIR TË DUA

TË MORRI ZOTI TY MOJ NËNË E MË LA MUA PA TY MËRZITEM SHUMË MOJ NËNË QË MË S'MUND TË SHOH ME SY SHPESH MENDOJ PËR TY NËNË E KUJTOJ DITËT QË KALUAM BASHK PREJ QË VDIQE TI MOJ NËNË NË ZMËR MU FORMUA NJË BOSHLLËK KUR AFROHEM TE VARRI YT SYT MU MBUSHEN PLOT ME LOT

NËNË TI MË LE MUA DHE SHKOVE NË TJETËR BOT TË GJITHË MË SHIKOJNË MOJ NËNË NDOSHTA JU DHIMBSEM UNË OJ NËNË TË GJITH E KANË DITUR SE TË KAM DASHUR SHUMË KUR FLE NATËN NËNË UNË VETËM PËR TY MENDOJ DO TË DOJA TË KEM PRANË DHE FYTYRËN TËNDE TA LEDHATOJ

JAM PISHMAN MOJ NËNË SE NUK TA DITA VLERËN PREJ QË VDIQE TI MOJ NËNË VDEKJA YTE NA MBYLLI DERËN ASKUSH MOJ NËNË MË TEK NE NUK VIE QË PREJ ASAJ DITE KUR U LARGOVE PREJ KËSAJ SHTËPIE

LEXO EDHE: ZBARDHET VDEKJA E MISTERSHME NË TIRANË: SI E VRAU NUSJA 21 VJEÇARE VJEHRRËN 1 VIT MË PARË, NË PRANGA 4 PERSONA (EMRAT)

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i Elbasanit uron Ditën e Verës: Me ca foto bruto...
Veliaj uron Ditën e Verës : Një vit me xhevahirin e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.019860029220581
array(1) { ["section"]=> string(95) "tirane-nusja-21-vjecare-i-vrau-te-emen-djali-perlot-rrjetin-jam-pishman-moj-nene-e-plote-113207" }