Tjetër lajm pozitiv për Shqipërinë, Rama e zbulon përmes kësaj VIDEO-je

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:41 13-01-2018 Tjetër lajm pozitiv për Shqipërinë, Rama e zbulon përmes kësaj VIDEO-je

Duket se jehona për turizmin shqiptar ka shkuar deri në vendet skandinave.

Lajmin e mirë se turistët kanë aplikuar për të vizituar Shqipërinë do të vijnë edhe nga këto shtete e jep këtë mëngjes kryeministri Edi Rama.

Shefi i qeverisë poston një video, lidhur me mënyrën se si e prezantojnë Shqipërinë mediat skandinave.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë turistike në mediat skandinave, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kalimi në Top Channel? Sonila Meço reagon për herë të parë: Rikthimi im do të jetë në një media të lirë...
Skandali me Adriatik Llallën, gazetari: Po qe e vërtetë duhet të arrestohet »
Article Logic
Execution time: 0.03988790512085
array(1) { ["section"]=> string(77) "tjeter-lajm-pozitiv-per-shqiperine-rama-e-zbulon-permes-kesaj-video-je-106404" }