Tjetër largim, mesfushori i Kombëtares zgjedh Përfaqësuesen e Kosovës

Publikuar tek: sport, më 17:23 16-08-2016 Tjetër largim, mesfushori i Kombëtares zgjedh Përfaqësuesen e Kosovës

Valdet Rama është lojtari tjetër që do t'i bashkohet përfaqësueses Kosovare. Mesfushori i djathtë ka disa muaj që është lënë pa u grumbulluar nga De Biasi. Sipas gazetës "Olle", Rama do të ndjekë rrugën e Rashicës, Mehës dhe Shalës.

Ditën e nesërme pritet që Rama të bëjë kërkesën e tij për t'iu bashkuar përfaqësueses Kosovare, e cila duhet t'i dorëzohet Federatës së Kosovës dhe FIFA-s. Trajneri Bunjaku ka pasur edhe një bisedë me të ditën e sotme.

Tashmë pas Rashicës, Shalës dhe Mehës, një kuqezi tjetër i bashkohet përfaqësueses së Kosovës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes në moshën 100 vjeçare ish-presidenti i FIFA
Në Prishtinë janë të sigurtë, Shaqiri, Xhaka dhe Januzaj do t’i bashkohen Kosovës »
Article Logic
Execution time: 0.019617080688477
array(1) { ["section"]=> string(74) "tjeter-largim-mesfushori-i-kombetares-zgjedh-perfaqesuesen-e-kosoves-49925" }