Tjetër tërmet lëkund vendin, ku u zhvendos epiqendra

Publikuar tek: aktualitet, më 10:15 11-10-2018 Tjetër tërmet lëkund vendin, ku u zhvendos epiqendra

Një tjetër tërmet është regjistruar mëngjesin e sotëm në vend.

Pas dy lëkundjeve të regjistruar gjatë ditës së djeshme me epiqendra nga jugu e me tej spostuar në Lushnje, një tjetër tërmet është shënuar në Mirditë.

IGJEUM raporton se ka regjistruar termetin në orën 04:47 të mengjesit të sotëm.

Sipas IGJEUM termeti ka qene me magnitude 2.5, 7 kilometer ne verilindje te Klosit dhe me thellesi 2 km.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018348932266235
array(1) { ["section"]=> string(58) "tjeter-termet-lekund-vendin-ku-u-zhvendos-epiqendra-137403" }