Tjetër viktimë në plazh, mbytet gruaja, ambulanca me vonesë në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 11:58 10-08-2018 Tjetër viktimë në plazh, mbytet gruaja, ambulanca me vonesë në vendngjarje Foto ilustruese

Një tjetër viktimë është shënuar në plazhet e vendit tonë për këtë verë.

Një grua rreth 70 vjeçe është mbytur në det në plazhin e Velipojës. Dyshohet se gruaja ka pasur një problem me zemrën dhe nuk ka mundur të dalë nga deti.

Pushuesit kanë deklaruar se ambulanca ka vonuar më shumë se 30 minuta dhe kjo ka bërë që gruaja të ishte pa puls në momentin kur kanë mbërritur bluzat e bardha.

 Nuk ka ende një informacion zyrtar nga policia e Shkodrës.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘19 milion euro dëm për interesa të mafiozëve’, paralajmëron PD: Hetim të çdo prone publike të vjedhur
Saranda 'godet' me çmimet, 850 lekë ujë (KUPONI) »
Article Logic
Execution time: 0.0046072006225586
array(1) { ["section"]=> string(79) "tjeter-viktime-ne-plazh-mbytet-gruaja-ambulanca-me-vonese-ne-vendngjarje-130693" }