Tmerr në Wimbledon, tenistja shembet përtokë dhe thërret "Më ndihmoni, ju lutem" (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:35 06-07-2017 Tmerr në Wimbledon, tenistja shembet përtokë dhe thërret

Tenistja Bethanie Mattek-Sands e ka mbyllur garën e saj në Wimbledon në mënyrë tragjike pas një dëmtimi të rëndë në fushë.

Amerikania ra përtokë në ndeshjen kundër Sorana Cirstea, dhe dëgjohej të thërriste “Më ndihmoni ju lutem”, teksa shtrëngonte gjurin.

Ajo pësoi dëmtim akut të gjurit dhe u transportua me urgjencë në spital.

Ajo shpresonte të ngjitej sa më lartë në Wibmledon pasi kishte fituar si Australian Open dhe French Open këtë vit. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet djali i Vehbi Alimuçës
Ditë më parë u bë baba me dy binjakë, e dashura aktuale e Cristiano Ronaldo në pritje të një tjetër fëmije (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011198043823242
array(1) { ["section"]=> string(88) "tmerr-ne-wimbledon-tenistja-shembet-pertoke-dhe-therret-me-ndihmoni-ju-lutem-video-85285" }