Tom Doshi kafe me kolegen socialiste pas zhurmës në Kuvend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:12 09-07-2015 Tom Doshi kafe me kolegen socialiste pas zhurmës në Kuvend Tom Doshi me kolegen socialiste

U tha se Tom Doshi kishte patur një debat jashtë kamerave në Kuvend me deputetin socialist Erjon Braçe por pasi sqaroi për newsbomb.al se një gjë e tillë nuk ishte aspak e vërtetë, Tom Doshi ka shkuar të konsumojë ca minuta në një nga  baret e Tiranës me kolegen e tij socialiste e cila ka rezervuar edhe disa fjalë të veçanta për mikun e saj.

“Me kolegun tim më të mirë ...Tom Doshi krenar që jemi malësor”, shkruan kryetarja e Forumit Rinor Eurosocialist Nikolina Kola për deputetin Tom Doshi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hillary Clinton në fushatë, boton një foto dhe më pas e fshin, ja arsyeja
Era Meta, vajza e vogël e Ilirit dhe Monikës kujdeset shumë për veten »
Article Logic
Execution time: 0.017381906509399
array(1) { ["section"]=> string(64) "tom-doshi-kafe-me-kolegen-socialiste-pas-zhurmes-ne-kuvend-15722" }