Top Channel kapet keq me Tv Klan, shikoni çfarë i ka punuar këtë herë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:14 12-11-2017 Top Channel kapet keq me Tv Klan, shikoni çfarë i ka punuar këtë herë (Foto)

Top Channel dhe Tv Klan janë dy nga televizionet më të mëdha kombëtare dhe me shikueshmëri tepër të lartë.

Pas një ‘lufte’ të heshtur me eksodin e gazetarëve, por edhe lëvizje të ndërsjellta të personazheve tepër të njohur dhe të dashur të ekranit, duket se përplasja tashmë ka nisur haptas.

Sot transmetohet spektakli i humorit “Portokalli”, dhe në skenë nuk mungon as imitimi i radhës nga TV Klan.

Aktori Rezart Veleshnja, pas imitimit të suksesshëm të Ardit Gjeberas dhe Arjan Çanit, këtë herë ka sjellë në Portokalli spikerin e njohur të lajmeve, Reis Çiço.

Një gjetje ironike i është bërë edhe emrit të televizionit, nga TV Klan në TV Sulltan, me ç’duket për shkak të telenovelave turke që zënë një pjesë të madhe të kohës tekevizive aty.

rgf3gr4r5g4h4h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Besi dhe Xhensila në vendin e ‘Shenjtë’, kështu nuk e kishit parë këngëtaren
Erion Veliaj zbulon kur do bëhet baba »
Article Logic
Execution time: 0.020418167114258
array(1) { ["section"]=> string(79) "top-channel-kapet-keq-me-tv-klan-shikoni-cfare-i-ka-punuar-kete-here-foto-99314" }