Top Channel kapet keq me Tv Klan, shikoni çfarë i ka punuar këtë herë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:14 12-11-2017 Top Channel kapet keq me Tv Klan, shikoni çfarë i ka punuar këtë herë (Foto)

Top Channel dhe Tv Klan janë dy nga televizionet më të mëdha kombëtare dhe me shikueshmëri tepër të lartë.

Pas një ‘lufte’ të heshtur me eksodin e gazetarëve, por edhe lëvizje të ndërsjellta të personazheve tepër të njohur dhe të dashur të ekranit, duket se përplasja tashmë ka nisur haptas.

Sot transmetohet spektakli i humorit “Portokalli”, dhe në skenë nuk mungon as imitimi i radhës nga TV Klan.

Aktori Rezart Veleshnja, pas imitimit të suksesshëm të Ardit Gjeberas dhe Arjan Çanit, këtë herë ka sjellë në Portokalli spikerin e njohur të lajmeve, Reis Çiço.

Një gjetje ironike i është bërë edhe emrit të televizionit, nga TV Klan në TV Sulltan, me ç’duket për shkak të telenovelave turke që zënë një pjesë të madhe të kohës tekevizive aty.

rgf3gr4r5g4h4h.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Besi dhe Xhensila në vendin e ‘Shenjtë’, kështu nuk e kishit parë këngëtaren
Erion Veliaj zbulon kur do bëhet baba »
Article Logic
Execution time: 0.0052199363708496
array(1) { ["section"]=> string(79) "top-channel-kapet-keq-me-tv-klan-shikoni-cfare-i-ka-punuar-kete-here-foto-99314" }