‘Top Channel’ largon Sarën dhe Valerin nga ‘Top Show’, zbulohet kush do të jenë zëvendësuesit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 14-10-2016 ‘Top Channel’ largon Sarën dhe Valerin nga ‘Top Show’, zbulohet kush do të jenë zëvendësuesit

Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj ishin opinionistët e sezonit të ri të emisionit ‘Top Show’ në ‘Top Channel’.

Edhe pse prej pak kohësh në panelin e këtij emisioni gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç duhet dhe të dy opinionistët do të zëvendësohen nga moderatorja e njohur Albana Osmani dhe gazetari Ervin Kurti.

Lajmin e bën të ditur blogeri i njohur Olti Curri nëpërmjetë një statusi ku shkruan:

“Ja ku na erdhi zogu te dritarja dhe na lajmeron se Sara Kapon dhe Valer Kolnikajn ne rolin e opinionisteve thumbues ne Top Shoë Magazine do ta zene moderatorja e njohur Albana Osmani dhe gazetari Ervin Kurti...
Suksese dhe me kembe te mbare”.

albana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023330926895142
array(1) { ["section"]=> string(94) "top-channel-largon-saren-dhe-valerin-nga-top-show-zbulohet-kush-do-te-jene-zevendesuesit-56158" }