Top-Channel vjen me program të ri, fillon në shtator

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:46 28-04-2016 Top-Channel vjen me program të ri, fillon në shtator

Sezoni i ri në Top-Channel do të sjellë programe të reja për publikun shqiptar. Programi më i fundit që do të nis në muajin shtator mësohet se do të jetë “C’è Posta Per Te”.

 “C’è Posta Per Te” i drejtuar nga Maria De Filippi është kthyer në një prej programeve më popullor në Itali dhe i njejti sukses është përsëritur në Spanjë apo Greqi.

Në Shqipëri emisioni do të quhet “Dua të të bëj të lumtur” dhe deri më tani nuk dihet se kush do e drejtojë, ndonëse nuk mungojnë zërat se do jetë Arbana Osmani prezantuesja e këtij formati. Gjithsesi, më shumë pritet të zbulohet në javët në vijim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043978929519653
array(1) { ["section"]=> string(57) "top-channel-vjen-me-program-te-ri-fillon-ne-shtator-38948" }