“Topalli, Bregu dhe Selami nisin protestën përballë çadrës së PD-së, jo bojkot të futemi në zgjedhje”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:52 03-05-2017 “Topalli, Bregu dhe Selami nisin protestën përballë çadrës së PD-së, jo bojkot të futemi në zgjedhje”

Kritikat e deputetëve të Partisë Demokratike Majlinda Bregu, Jozefina Topalli dhe Eduart Selami ditën e djeshme ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha ngjallën reagime të shumta të cilat më pas çuan në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD-së.

Këtë situatë e ka përcjellë edhe Bujar Kapexhiu me anë të një karikature në të cilën shkruan, “Tre Kamberë përpara çadrës”.

jkjhkhkhkhkh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama, Meta dhe Basha kanë bërë operacione plastike? Zbuloni faktet
Mëngjesi i kryeministrit nis me imazhin e shtresës që përfitoi 3-fishin e pensionit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.022477149963379
array(1) { ["section"]=> string(103) "topalli-bregu-dhe-selami-nisin-protesten-perballe-cadres-se-pd-se-jo-bojkot-te-futemi-ne-zgjedhje-77363" }